Strážci
Jack
Sky
Bridge
Z
Syd
Doggie
Sam
Kat
Nova
Boom
Landon

Zordy
Delta Jezdci
Delta Základna
Omega Maxcykl
S.W.A.T. Letci

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Monstra
Roboti 

S.W.A.T. Letec 1
S.W.A.T. Letec 1 je vzdušný Zord Červeného Strážce. Je nejrychlejší z Letců a má také vysokou mobilitu. Tvoří hlavu, trup a horní končetiny S.W.A.T. Megazordu a horní část S.W.A.T. Leteckého Kanónu.

Poprvé viděn v "Robotpalooza"


 
S.W.A.T. Letec 2
S.W.A.T. Letec 2 je vzdušný Zord Modrého Strážce. Díky vysoké stabilitě je schopen létat ve visu a je vybaven blastery umístěnými na křídlech. Tvoří ruce S.W.A.T. Megazordu a rukojeť a spoušť S.W.A.T. Leteckého Kanónu.

Poprvé viděn v "Robotpalooza"


 
S.W.A.T. Letec 3
S.W.A.T. Letec 3 je vzdušný Zord Zeleného Strážce. S vysokou důvěrností je vhodný pro přepravu nebezpečného zboží, jako je přenášení kontejneru a hromadění energie v Módu Kanónu. Tvoří spodní nohy S.W.A.T. Megazordu a zásobníky S.W.A.T. Leteckého Kanónu.

Poprvé viděn v "Robotpalooza"


 
S.W.A.T. Letec 4
S.W.A.T. Letec 4 je vzdušný Zord Žluté Strážkyně. Je schopen neviditelného letu, má nejsilnější tělo z Letců a je vybaven speciální výzbrojí, jako jsou světlice nebo slzný plyn. Tvoří pravou nohu S.W.A.T. Megazordu a pravou hlaveň S.W.A.T. Leteckého Kanónu.

Poprvé viděn v "Robotpalooza"


 
S.W.A.T. Letec 5
S.W.A.T. Letec 5 je vzdušný Zord Růžové Strážkyně. S obrovským reproduktorem je schopen přenášet varování nepřátelům nebo dávat rady občanům a je možné i hašení požáru drenáží vody. Tvoří levou nohu S.W.A.T. Megazordu a levou hlaveň S.W.A.T. Leteckého Kanónu.

Poprvé viděn v "Robotpalooza"

S.W.A.T. Megazord
S.W.A.T. Megazord vznikne spojením všech pěti S.W.A.T. Letců, zatímco jeho piloti jsou ve S.W.A.T. Módu. Jeho zbraněmi jsou dvojité blastery a je schopen vesmírných letů s raketami v nohách. Je velmi odolný.

Poprvé viděn v "Robotpalooza"
 


 
S.W.A.T. Letecký Kanón
S.W.A.T. Letecký Kanón je zbraňový mód Megazordu používaný k zacílení nepřátelských mimozemšťanů v rámci jejich vlastních Zordů nebo těch, kteří vyrostli. Strážci nastaví své Delta Prosaditele do Módu Zadržení a vypálí paprsek uvězňující nepřátele. Vzhledem k jeho velikosti a síle schopné zničit celé město musí být nepřítel vynesen na oběžnou dráhu Země, než bude cílem. Nicméně, Delta Velitelský Megazord ho kdysi použil jako ruční zbraň s podporou Delta Jednotkového a Omegamax Megazordů.

Poprvé viděn v "Robotpalooza"