Strážci
Jack
Sky
Bridge
Z
Syd
Doggie
Sam
Kat
Nova
Boom
Landon

Zordy
Delta Jezdci
Delta Základna
Omega Maxcykl
S.W.A.T. Letci

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Monstra
Roboti


Delta Základna
Velitelská Základna Speciální Policie Delta, známá také jako S.P.D. Delta Základna je velitelské stanoviště pozemské S.P.D. Akademie a Strážců Vesmíru přiřazených k této větvi. Používá se pro zadržování mimozemských podezřelých, kteří by mohli zničit, nebo dobýt Zemi. Je také schopna ypálit elektrický paprsek. Delta Základna je schopna nést mnoho Zordů patřících B-Jednotce.

Poprvé viděna v "Beginnings, část 1"
 

Delta Velitelský Pásovec
Delta Velitelský Pásovec je první fáze obranného systému Delta Základny. Jeho horní polovina se předsune a přemění se na pohyblivý Delta Velitelský Pásovec schopný projet celou zeměkouli. Toto vozidlo je vybaveno dvěma výkonnými fotonovými paprsky namontovanými na jeho zadní straně. Funguje jako osobní Zord Stínového Strážce a přepravní Zord, což mu dává schopnost přepravovat a vypouštět Delta Jezdce, Omega Maxcykl a S.W.A.T. Letce. Je také první fází vytvoření Delta Velitelského Megazordu.

Poprvé viděn v "Wired, část 1"
 

Delta Velitelský Megazord
Delta Velitelský Megazord je druhá fáze obranného systému Delta Základny. Jedná se o jeden z největších Megazordů, který existuje, je minimálně dvakrát větší než Delta Jednotkový Megazord. Vzniká po zahájení Uzamčení a po evakuaci všech přítomných S.P.D. členů do bezpečné zóny Delta Základny. Megazord může střílet Prstové Lasery stejně jako pásku místa činu z konečků prstů spolu s Fotonovými Paprsky z kolen. Jeho konečný útok Plná Síla je energetická vlna z panelů na jeho hrudi. Obvykle je pilotován pouze Stínovým Strážcem, ale má řídicí stanice i pro ostatní Strážce. Může také použít S.W.A.T. Megazord jako ruční zbraň s podporou Delta Jednotkového a Omegamax Megazordů. Prsty Megazordu mají také vstupní šachty pro Strážce.

Poprvé viděn v "Wired, část 2"