Strážci
Jack
Sky
Bridge
Z
Syd
Doggie
Sam
Kat
Nova
Boom
Landon

Zordy
Delta Jezdci
Delta Základna
Omega Maxcykl
S.W.A.T. Letci

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Monstra
Roboti

Celé jméno: Bridge Carson
Označení Strážce: Zelený S.P.D. Strážce
Zbraně: Deltamax Útočník, Delta Prosaditel
Příslušenství: Delta Morfér, Zelený Hlídkocykl, S.W.A.T. Výbava
Zordy: Delta Jezdec 3, S.W.A.T. Letec 3
 
Bridge se občas může jevit pomalý, ale je to počítačový génius, mistr mechanik a ještě mnohem víc. Může být důvěřivý, ale má také srdce ze zlata. Lidé Bridge podceňují, ale on vždy dokáže svým rychlým myšlením, že má pravdu. Často otravuje tým a může být velmi nekonvenční, ale jeho smysl pro humor, je srdcem týmu. Je perfektní kandidát na Zeleného Strážce.

Bridge na sebe bere zodpovědnost přeanalyzovat jakoukoliv situaci a někdy postrádá důkazy. Bridge zdolal S.W.A.T. trénink na Zantoru s ostatními Strážci k získání S.W.A.T. Módu. Bridge spoléhá na intuici více než jakýkoliv jiný Strážce a je první, který si všiml, že něco není v pořádku s A-Jednotkou. Jak čas letí, ostatní Strážci se naučili respektovat jeho chování a on se stal více sebejistým.

Po porážce Gruumma a Jackově odchodu z S.P.D. je Bridge povýšen na Modrého Strážce. Když později Vrchní Velitel Fowler Birdie odešel do výslužby, stal se Doggie Vrchním Velitelem S.P.D., Sky byl povýšen na velitele S.P.D. Země a z Bridge se tak stal Červený Strážce. V tu dobu ho Rytíř Ochránce vzal sebou do minulosti, aby mu pomohl bojovat s týmem bývalých Strážců Vesmíru proti zlé alianci vedené Thraxem - synem Lorda Zedda a Rity Repulsy.

Bridge se později jako Červený Strážce přidal k několika dalším důstojníkům z S.P.D., aby asistoval Tommymu Oliverovi při záchraně jeho syna J.J.e před čarodějnicí Škorpínou.