Strážci
Jack
Sky
Bridge
Z
Syd
Doggie
Sam
Kat
Nova
Boom
Landon

Zordy
Delta Jezdci
Delta Základna
Omega Maxcykl
S.W.A.T. Letci

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Monstra
Roboti 

Obří Robot #01
Pilot:
Neznámý
Tento obří robot je povolán Broodwingem, aby zaútočil na město poté, co Červený Strážce zničí Modrohlavého Krybota. Je však zastaven a zničen A-Jednotkou Strážců pilotujících Delta Jednotkový Megazord.

"Beginnings, část 2" 


 
Mega Vrták #01
Pilot:
Praxis
Mega Vrtákl je obří vrtací stroj daný Praxisovi, aby zničil město. Bojuje s Delta Jezdci, než je zničen Delta Jednotkovým Megazordem.

"Confronted"


 
Obří Robot #02
Pilot:
Ringbah
Tento obří robot je pilotován Ringbahem, aby zaútočil na město a v noci a bojoval s Delta Jednotkovým  Megazordem a ustoupil poté, co byly vyčerpány jeho energetické hladiny. Později se vrací, aby zaútočil na město po napájení obřím diamantem, ale je zničen Delta Jezdcem 1.

"Walls"


 


 


 
Obří Robot #03
Pilot:
Bugglesworth
Tento obří robot je pilotován Bugglesworthem, aby použil Samovu sílu k teleportování budov, aby mohl proměnit jejich obyvatele v panenky pro Mořinu sbírku panenek. Později je pilotován Bugglesworthem, aby bojoval se Strážci poté, co zničili Oranžobohlavého Krybota, ale je zničen Delta Jednotkovým Megazordem.

"Sam, části 1 a 2"


 


 


 
Obří Robot #04
Pilot:
Sinuku
Tento obří robot je pilotován Sinuku, aby odvrátil pozornost Strážců, aby mohl zajmout doktorku Rheasovou. Později je použit k boji proti Strážcům poté, co sebrali jeho demagnetony, ale je zničen Delta Jednotkovým Megazordem.

"Stakeout"


 


 


 
Obří Robot #05
Pilot:
Modrohlavý Krybot
Tento obří robot je pilotován Modrohlavým Krybotem, aby umístil několik hrotů do země, aby způsobil velkou zkázu ve městě. Je však zastaven při pokusu o aktivaci posledního hrotu Delta Jednotkovým Megazordem.

"Shadow, části 1 a 2"
 


 
Obří Robot #06
Pilot:
Modrohlavý Krybot
Tento obří robot je pilotovaný Modrohlavým Krybotem, aby zaútočil na město, zatímco se Drakel pokoušel získat zlý kámen. Je však zničen Delta Jednotkovým Megazordem.

"Abandoned" 

 
Obří Robot #07
Pilot:
Modrohlavý Krybot
Tento obří robot je povolán Broodwingem poté, co za něj Generál Valko zaplatí, aby zaútočil na Delta Základnu, aby mohl získat S.O.P.H.I.I. Bojuje s Delta Velitelským Pásovcem a Delta Jednotkovým Megazordem, než je zajat a sežrán Goradonem.

"Wired, část 1" 

 
Obří Robot #08
Pilot:
Wootox
Tento obří robot je pilotován Wootoxem, aby zaútočil na město. Bojoval s Delta Jednotkovým Megazordem, než se pokusil ustoupit z bitvy. Je však zastaven a zničen Delta Velitelským Megazordem.

"Recognition" 

 
Robot Božský Morato
Pilot:
Modrohlavý Krybot
Božský Morato je obří robot, kterého povolal Broodwing, aby uložil budovy v Kjótu do svých zásuvek. Poté, co je budova osvobozena ze zásuvek, je zničen Delta Velitelským Megazordem.

"Samurai" 

 
Obří Robot #09
Pilot:
Obsaditel
Tento obří robot je pilotován Obsaditelem k útoku na město, ale je rychle zničen Delta Jednotkovým  Megazordem.

"Dismissed" 

 
Obří Robot #10
Pilot:
Zelenoočko
Tento obří robot je pilotován Zelenoočkem poté, co vyloupil Světové úložiště zlata, ale je zničen Delta Jednotkovým Megazordem.

"Perspective" 

 
Robot Destrukce #01
Piloti:
Morgana a Devastátor
Robot Destrukce, kterého poprvé pilotuje Morgana, aby umístila ohňostroj a povolala Devastátora. Později je použit Devastátorem při jeho pokusu o útěk poté, co byl poražen v bitvě Omega Strážcem, ale je zničen společným úsilím Delta Jednotkového Megazordu a Omega Maxcyklu.

"Messenger, části 1 a 2" 


 
Obří Robot #11
Pilot:
Mystikon
Tohoto obřího robota používá Mystikon poté, co selhal jeho plán na dopadení doktorky Helen pro Císaře Gruumma. Je zničen nově vytvořeným Deltamax Megazordem.

"Zapped"

 
Robot Destrukce #02
Pilot:
Slate
Druhý Robot Destrukce je pilotovaný Slatem poté, co je poražen v bitvě se Strážci. Je zničen Delta Jednotkovým Megazordem.

"Reflections, část 1"