Strážci
Jack
Sky
Bridge
Z
Syd
Doggie
Sam
Kat
Nova
Boom
Landon

Zordy
Delta Jezdci
Delta Základna
Omega Maxcykl
S.W.A.T. Letci

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Monstra
Roboti

Celé jméno: Jack Landors
Označení Strážce: Červený S.P.D. Strážce
Zbraně: Delta Blastery, Delta Prosaditel
Příslušenství: Delta, Magna Morféry, Červený Hlídkocykl, S.W.A.T. Výbava, S.P.D. Bojové Brnění
Zordy: Delta Jezdec 1, S.W.A.T. Letec 1
 
Jack vyrostl na ulici a nedostával od nikoho žádné rozkazy. Jeho snem vždy bylo pomáhat potřebným a spolu se svou partnerkou ve zločinu, Z, byl moderním Robinem Hoodem. Po zatčení od S.P.D. Velitel Cruger nabídl Jackovi šanci na lepší život a rekrutoval ho, aby se stal Červeným Strážcem. Po zjištění, že jako Červený Strážce je také velitel Strážců Vesmíru, Jack využil své pozice v S.P.D. Cruger přinutil Jacka, aby si uvědomil svou chybu a jeho opravdový potenciál, když vede B-Jednotku těžkými situacemi.

Ostatní Strážci ne vždy souhlasí s Jackovým velením, ale nakonec ho respektují, jak se všichni poznávají v týmu. Jack splnil S.W.A.T. trénink a tým získal S.W.A.T. Mód, zatímco on také obdržel S.P.D. Brnění. Když se A-Jednotka obrátí proti nim a zajme Velitele Crugera, Jack vede Strážce k jejich zatčení.

Když Strážci Vesmíru porazili Gruumma, Jack se rozhodl, že chce život venku mimo S.P.D. Potkal dívku jménem Ally Samuels, která mu pomohla dělat to, co miluje. Jack a Ally nyní pracují s Piggym a dávají oblečení bezdomovcům.