Strážci
Jack
Sky
Bridge
Z
Syd
Doggie
Sam
Kat
Nova
Boom
Landon

Zordy
Delta Jezdci
Delta Základna
Omega Maxcykl
S.W.A.T. Letci

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Monstra
Roboti 

Praxis
Praxis je jeden z Mořiných výkresů, který přišel k životu, aby bojoval se Strážci. Je poražen Červeným Strážcem a jeho Delta Blastery. Použil obrovského robota, který je zničen Delta Jednotkovým Megazordem.

"Confronted" 

 

Ringbah
Ringbah je nájemný lovec najatý Císařem Gruumměm, aby bojoval se Strážci. Je poražen Modrým Strážcem a jeho Deltamax Útočníkem. Delta Jednotkový Megazord zničil jeho obřího robota.

"Walls"


 
Nosorix
Nosorix koupí chemikálii od Piggyho, která mění lidi ve sliz, který může být použit jako energie. Je poražen R.I.C.em, K-9 Kanónem. Nosorix je později klonován Slatem a Morganou, ale je zničen S.P.D. Bojovým Brněním.

"Dogged" a "Reflection, část 1"
 


 


 
T-Top
Přezdívaný Strážci jako T-Top, Trilondon je z planety Trirondonian a je mezigalaktický nájemný lovec, který hledá Hydraxe. Je spleten za kriminálníka Strážci a donucen bojovat s Delta Jednotkovým Megazordem. Poté, co je jeho kořist zatčena, T-Top se nesmí vrátit na Zemi, kvůlu velké destrukci, kterou způsobil.

"Abridged"
 


 


 
Hydrax
Hydrax je mezigalaktická bankovní lupička z planety Fernovia a na Zemi se skrývá jako člověk jménem Diana. Vyplatí Broodwinga k obvinění T-Topa, ale Zelený Strážce zhatí její plány a je poražena K-9 Kanónem. Hydrax je později klonována Slatem a Morganou, ale je zničena S.P.D. Bojovým Brněním.

"Abridged" a "Reflection, část 1"
 


 


 

Bugglesworth
Bugglesworth je Mořina kresba přivedena k životu, aby oklamala Sama, chlapce se silou teleportace - k jejich zlému využití. Bugglesworth má schopnost měnit lidi v panenky. Je poražen K-9 Kanónem a pilotuje robota, který je zničen Delta Jednotkovým Megazordem. Bugglesworth je později klonován Slatem a Morganou, ale je zničen S.P.D. Bojovým Brněním.

"Sam, části 1 a 2" a "Reflection, část 1"


 


 

Giganus
Giganus byl S.P.D. důstojník jménem Dru z planety Tangar. On a Sky byli nejlepšími přátely, dokud nebyl Dru poslán na Nebula Akademii, kde se brzy stal nezvěstným. To je, když potkal Broodwinga, který ho naučil myslet pouze na sebe. Giganus přišel na Zemi, aby zabil Velitele Crugera, ale je mu to překaženo jeho starým přítelem, Modrým Strážcem a jeho Deltamax Útočníkem. Delta Jednotkový Megazord dokončil práci a Sky zatkl Drua.

"Idol"

 

Sinuku
Sinuku unikl ze satelitního vězení K0-35, když ho Broodwing dostane ven. Míří na Zemi, aby se setkal se starou známou - Dr. Rheasovou, která má nějaké demagnetrony. Je přerušen S.P.D. Strážci, kteří ho porazí v jeho Zordu Delta Jednotkovým Megazordem. Strážci dokončí práci K-9 Kanónem. Sinuku je později naklonován Slatem a Morganou, ale je zničen S.P.D. Bojovým Brněním.

"Stakeout" a "Reflection, část 1"