Strážci
Jack
Sky
Bridge
Z
Syd
Doggie
Sam
Kat
Nova
Boom
Landon

Zordy
Delta Jezdci
Delta Základna
Omega Maxcykl
S.W.A.T. Letci

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Monstra
Roboti


Omega Maxcykl
Omega Maxcykl je futuristický Zord Omega Strážce. Má schopnost cestovat časem, střílet lasery, prorážet překážky, nebo padouchy a může být řízen Delta Jednotkovým Megazordem a také se s ním spojit v Delta Max Megazord.

Poprvé viděn v "Messenger, část 2"
 

Omegamax Megazord
Omegamax Megazord je bojový mód Omega Maxcyklu. Jeho hlavní zbraní jsou silné čepele namontované na jeho zápěstích, které dokážou nepřátele doslova proříznout nebo je odhodit malou rázovou vlnou. Jeho hrudní část dokáže odrážet a tlumit útoky. Megazord má také schopnost vyskočit do vzduchu na omezenou dobu. Jeho konečným útokem je Omegamax Točivý Útok, kdy se před vylétnutím do vzduchu nabije a roztočí se dolů, zatímco pomocí svých čepelí prosekne cíle.

Poprvé viděn v "Messenger, část 2"
 

Delta Maxcykl
Delta Maxcykl je kombinace, která  umožňuje Delta Jednotkovému Megazordu jezdit na Omega Maxcyklu. Jízda na něm dává Delta Jednotkovému Megazordu zvýšení rychlosti a zvyšuje sílu Delta Blasteru.

Poprvé viděn v "Messenger, část 2"
 


 

Deltamax Megazord
DeltaMax Megazord je kombinací Delta Jednotkového a Omegamax Megazordu. Je to velmi mocný Megazord, který poráží téměř každého nepřítele. Je vyzbrojen tryskami pro rychlý skok. Jeho konečným útokem je Hyperrychlost, která se používá k rozbíjení nepřátel a jejich ničení úderným útokem.

Poprvé viděn v "Zapped"