Strážci
Jack
Sky
Bridge
Z
Syd
Doggie
Sam
Kat
Nova
Boom
Landon

Zordy
Delta Jezdci
Delta Základna
Omega Maxcykl
S.W.A.T. Letci

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Monstra
Roboti 

Delta Jezdec 1
Delta Jezdec 1 je osobní Zord Červeného Strážce. Jedná se o 6-ti kolové policejní auto. Delta Jezdec 1 je extrémně rychlý a ovladatelný a má ruce, které se natahují, aby pomohly vytvořit Megazord. Jeho hlavním útokem je Transformace Delta, kde se části z Delta Jezdců 3 a 4 stávají mečem připevněným k levé straně, který může teoreticky zničit obří monstrum nebo robota. Tvoří hlavní centrální tělo Delta Jednotkového a Delta Max Megazordu.

Poprvé viděn v "Confronted"


 
Delta Jezdec 2
Delta Jezdec 2 je osobní Zord Modrého Strážce. Jedná se o futuristickou gyrokoptéru. Jeho motory fungují také jako laserové zásobníky a má k dispozici záchranné lano, které může spoutat nepřátele, nebo zvednout předměty. Tvoří levou nohu a pouta Delta Jednotkového Megazordu a levou ruku Delta Max Megazordu.

Poprvé viděn v "Confronted"

Delta Jezdec 3
Delta Jezdec 3 je osobním Zordem Zeleného Strážce. Jedná se o elegantní mobilní velitelské centrum. Tato osmnáctikolka uchovává zbraně Megazordu. Blaster lze také použít jako hlavní zbraň Zordu, ze které může střílet pásku místa činu a vodní a laserové paprsky. Tvoří pravou nohu, blaster a čepel meče Delta Jednotkového Megazordu a pravou ruku Delta Max Megazordu.

Poprvé viděn v "Confronted"
 


 
Delta Jezdec 4
Delta Jezdec 4 je osobní Zord Žluté Strážkyně. Jedná se o obrněný nákladní vůz. Paprsky na střeše mohou oslepit nepřátele a stát se rukojetí Delta Meče. Tvoří pravou ruku a rukojeť Delta Meče Delta Jednotkového Megazordu a pravé rameno Delta Max Megazordu.

Poprvé viděn v "Confronted"


 
Delta Jezdec 5
Delta Jezdec 5 je osobní Zord Růžové Strážkyně. Jedná se o malé vozidlo podobné bugyně. Používá elektronickou značku připevněnou na své střeše k řízení provozu a vynášení rozsudků. Může také cestovat po vodě, i když to není nikdy ukázáno. Tvoří levou ruku a skener viny pro Delta Jednotkový Megazord a levé rameno pro Delta Max Megazord.

Poprvé viděn v "Confronted"

Delta Jednotkový Megazord
Delta Jednotkový Megazord je primárním Megazordem S.P.D. Je vytvořen spojením všech pěti Delta Jezdců. Delta Jezdec 1 se stane hlavou a tělem, Delta Jezdci 4 a 5 slouží jako ruce a nakonec Delta Jezdci 2 a 3 se stanou nohama. Je vybaven obří verzí skeneru viny zabudovaného do jeho levé ruky. Může být aktivován Delta Morférem Strážců. Také má Zmenšovací Pouta, které lze umístit nebo použít ke zmenšení protivníků. Jeho zbraněmi jsou Delta Blaster a Delta Meč. Používá svůj Delta Blaster ke střílení energetických paprsků a Delta Meč pro útok nazvaný Delta Silo Úder. Megazord byl zničen Megazordem A-Jednotky.

Poprvé viděn v "Beginnings, část 2"
 


 
Delta Blaster a Delta Meč
Delta Blaster a Delta Meč jsou hlavními zbraněmi Delta Jednotkového Megazordu.

Poprvé viděny v "Beginnings, část 2"