Strážci
Nick
Xander
Chip
Madison
Vida
Daggeron
Udonna
Leanbow

Zordy
Mystičtí Titáni
Katastros
Solaris Rytíř Megazord
Mystické Legendy
Jasná Hvězda

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Deset Stvůr
Monstra 

Katastros
Katastros je mocný mystický kůň a Zord vlastněný Koraggem. Jeho věrnost přetrvala i když se z Koragga stal Leanbow a tak spolu bojovali na straně dobra. Katastros má schopnost spojit se s Koraggem, nebo Mystickým Fénixem.

Mejor Katastros - povolá Katastra do boje

Poprvé viděn v "Zlomené Kouzlo, část 2"
 


 
Kentaur
Kentaur je první spojení Koragga s Katastrem. Koragg se spojí s Katastrem v jeho čtyřnohé podobě k vytvoření mocného Kentaura. Kentaur díky koňským nohám oplývá vysokou rychlostí. V bojí používá zvětšený Štít Temnoty k blokování útoků nepřítele.

Uthe Mejor Katastros - zvětší Koragga a Katastra
Sumbol Unithos Equestras - vytvoří Kentaura

Poprvé viděn v "Zlomené Kouzlo, část 2"
 

Kentaurus Vlk Megazord
Koragg se také může spojit s Katastrem k vytvoření Kentaurus Vlk Megazordu. Kentaurus Vlk Megazord je vybaven kopím, které používá v boji. Když Leanbow viděl v jakém jsou Strážci nebezpečí proti Blacklancovi, transformoval se v Kentaurus Vlk Megazord za použití dobrého kouzla.

Uthe Mejor Ultimas - spojí Koragga a Katastra v Kentaurus Vlk Megazord

Poprvé viděn v "Hlasy"
 


 
Kopí Kentaurus Vlk Megazordu
Kopí je hlavní zbraní Kentaurus Vlk Megazordu a je tvořeno hřívou a ocasem Katastra. Kopí umožňuje Kentaurus Vlk Megazordu použít celou řadu magických útoků.

Poprvé viděno v "Hlasy"
 

Kentaurus Fénix Megazord
Když Červený Strážce pomohl uzdravit Katastra, byl odměněn možností spojit se s ním. Kombinace Mystického Fénixe a Katastra se nazývá Kentaurus Fénix Megazord. Tento Megazord má neuvěřitelné ohnivé síly. V boji používá Ohnivé Kopí, které je tvořeno Katastrovou hřívou a hlavou a může být nabito ohnivou silou k získání větší síly.

Poprvé viděn v "Legendární Catastros"