Strážci
Casey
Theo
Lily
R.J.
Dominic
Phant
Swoop
Finn
Jarrod
Camille

Zordy
Zvířecí Duchové
Pýcha Džungle
Pýcha Vlka
Mistr Džungle
Nosorožčí Zord

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Rinshi Šelmy

Celé jméno: Jarrod
Označení Strážce: Černý Lví Válečník, Král Fantomových Šelem
Zbraně:
Příslušenství: Lví Brnění
Zordy: Zvířecí Duch Lva
 
Jarrod měl být jednímm ze tří strážců truhly držící zlo jménem Dai Shi spolu s Theem a Lily. Ale když se ukázal jako tyran pro ostatní a byl arogantní, byl vyloučen z Akademie Pai Zhuq a Caseymu bylo dáno jeho místo. Ale když Jarrod napadl Mistra Maa svým Zvířecícm Duchem Černého Lva, truhla se nechtěně otevřela a Dai Shi byl vypuštěn. Jak utíkal lesem, Dai Shi ho dohnal a ovládl ho. Dlouho Dai Shi používal jeho tělo a také jeho Zvířecího Ducha. Zatímco byl posedlý Dai Shim, Jarrod získal schopnost použít svého Zvířecího Ducha jako brnění v boji. Když se stal Králem Fantomových Šelem, jeho Zvířecí Duch byl Gryf.

Po čase se Jarrod začal bránit proti Dai Shi, protože nechtěl nikdy nikomu ublížit a nakonec se mu povedlo dostat zlého ducha ze svého těla. On a Camille poté opustili Dai Shi a přidali se ke Strážcům, ale jeho pocit viny, že osvobodil Dai Shi ho odcizil od zbytku týmu. Nicméně brzy na to se rozhodl bojovat po jejich boku a riskováním svého života oslabil Dai Shi natolik, aby ho Strážci dokázali zničit.

Po zničení Dai Shi se Jarrod a Camille rozhodli zapsat na Akademii Pai Zhuq jako nováčci kvůli pocitu, že je toho víc, co se ještě musí naučit. Jarrod a Casey jsou nyní dobří přátelé a Casey dovoluje Jarrodovi vést jeho třídu, kdykoliv je pryč.