Strážci
Casey
Theo
Lily
R.J.
Dominic
Phant
Swoop
Finn
Jarrod
Camille

Zordy
Zvířecí Duchové
Pýcha Džungle
Pýcha Vlka
Mistr Džungle
Nosorožčí Zord

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Rinshi Šelmy


NÁVOD NA STAHOVÁNÍ EPIZOD
Vestavěný přehrávač uložiště Google Disku nepodporuje titulky,
epizody nepouštějte online, stahujte je

637-638: WELCOME TO THE JUNGLE, ČÁSTI 1-2 (18.02.2008)
637-638: WELCOME TO THE JUNGLE, ČÁSTI 1-2 CZ titulky

Tři studenti jsou vybráni z akademie Pai Zhuq Mistrem Maem, aby ochránili úkryt zlého Dai Shi. Po hádce je Jarrod vykopnut z akademie a učedník Casey je dosazen na jeho místo. Jarrod prostestuje a nakonec vypustí Dai Shi a zničí fyzickou formu Mistra Maa. Trio je posláno k novému mistru, změkčilému R.J.ovi, majiteli pizzérie. On sám má pro ně nástroje k ochraně světa před Dai Shim.

639: SIGH OF THE TIGER (25.02.2008)
639: SIGH OF THE TIGER CZ titulky

Camille ukradne Ducha Bizona od mnicha a dá ho Rin Shi, vytvoří Bizonlorda, který je schopný proti Strážcům. Casey požaduje od R.J.e extra trénování, ale nevnímá to dobře, když všechno trénování vypadá jako domácí práce.

640: A TASTE OF POISON (03.03.2008)
640: A TASTE OF POISON CZ titulky

Camille přivádí Pět Prstů Jedu, aby zvýšila zlo Dai Shi. Dai Shi se formálně představí Strážcům v Jarrodově těle, což je šokuje. Když je Casey poražen, Lily má noční můru, která může předpovědět Caseyho konec. Rozhodne se jít na jednoho Jeda sama.

641: CAN'T WIN THEM ALL (10.03.2008)
641: CAN'T WIN THEM ALL CZ titulky

Gakko, jeden z Jedů, umí chodit po stěnách, které nazývá svým světem. Theo je poražen Gakkem a nenese to dobře, tlumí to jeho sebedůvěru. Casey a Lily reagují na další Gakkův útok, zatímco R.J. trénuje Thea v přírodě, aby znovu získal svou sebedůvěru.

642: DANCE THE NIGHT AWAY (17.03.2008)
642: DANCE THE NIGHT AWAY CZ titulky

Theo se nemůže vyrovnat s tím, jak je Lily příliš přátelská s Caseym. Žihadrela zaútočí s nebezpečnými tanečními kroky. Toady, který miluje Žihadrelu, si myslí, že Theo ji líbá a zaútočí. Strážcům se podaří porazit Žihadrelu, ale s dodáním odvahy od Camille se Toady předvede a vyhraje Žihadrelinu lásku a stanou se mocným týmem. Kvůli napětí mezi Caseym a Theem, Strážci nemohou ovládat nový Drápový Kanón k poražení hrdliček.

643: PIZZA SLICE OF LIFE (24.03.2008)
643: PIZZA SLICE OF LIFE CZ titulky

Camille zjistí, že Naja plánuje svrhnout jejího milovaného Dai Shi. Riskuje svůj život, když si sama bere trénink navíc, aby ochránila Dai Shi. R.J. jde rybařit a nechává pizzérii Caseymu, který radši nechá svou zodpovědnost na kdekom jiném. Vznikne chaos a Fran dá výpověď. Dokáží Strážci rozchodit obchod, než se R.J. vrátí? Přežije Camille?

644: WAY OF THE MASTER (31.03.2008)
644: WAY OF THE MASTER CZ titulky

Strážcům se nedaří porazit Luskouna, tak musí vyhledat jedinou zbraň, která ho může porazit, Kladivo Džungle. Naneštěstí majitel Kladiva Džungle, Mistr Phant opustil Pai Zhuq a nechce učit, protože se necítí být potřebný. Lily odmítne odejít, dokud ji nenaučí styl Slona, aby mohla zachránit svět.

645: GOOD KARMA BAD KARMA (21.04.2008)
645: GOOD KARMA BAD KARMA CZ titulky

Aby získal draka, kterého si chce koupit, mladý Josh se pokusí ukrást peníze z pizzérie. Casey ho chytne a naučí ho důležitosti vydělávání si. Jarrod vypustí Carnisoara, Nebeského Vládce a ten vymaže všechny jeho dobré skutky z jeho minulosti, aby se zbavil jeho lidskosti. Camille mezitím pošle Slizagona, aby Strážcům připravil kluzké chvilky.

646: THE BLIND LEADING THE BLIND (27.04.2008)
646: THE BLIND LEADING THE BLIND CZ titulky

Theovo plnění mnoha úkolů nefunguje a Mistr Swoop, slepý Mistr Phai Zhuq trvá na tom, že mu ukáže cestu Netopýřího Ducha, aby se soustředil a porazil Carnisoarovy osobní válečníky Bai Laie a Cardena, kteří chtějí sbírat energii a použít ji proti lidem.

647: PUSHED TO THE EDGE (05.05.2008)
647: PUSHED TO THE EDGE CZ titulky

Camille je dočasně vykopnuta z paláce a v přestrojení s ní Lily v pizzérii soucítí a nechtěně jí dá nápad k povstání dalšího Vládce, Želiky. Želika je víc, než může Camille zvládnout, když po ní požaduje, aby byla Mistrem Dai Shi, ale ona rozkáže, aby to skoncovala s tím, kdo ji jediný kdy ukázal laskavost, Lily.

648: ONE MASTER TOO MANY (12.05.2008)
648: ONE MASTER TOO MANY CZ titulky

Casey je rád, že potkal svého nového Mistra, ale R.J. pro to není, jelikož Mistr je jeho otec, Mistr Finn, se kterým už léta nemluvil. Želika započne svůj trénink s Dai Shi, zatímco pošle Camille s Crustacem, který může ovládnout cokoli, dokonce i Žraločího Ducha Mistra Finna.

649: GHOST OF A CHANCE, ČÁST 1 (19.05.2008)
649: GHOST OF A CHANCE, ČÁST 1 CZ titulky
650: GHOST OF A CHANCE, ČÁST 2 (19.05.2008)
650: GHOST OF A CHANCE, ČÁST 2 CZ titulky

Trio se cítí neporazitelné po poražení dalšího z Camilliných válečníků, ale Dai Shi jim nakope zadky svou novou úrovní síly. R.J. nabídne svůj život, aby ušetřil životy svých studentů a je vzat do chrámu Dai Shi, Strážce zanechávají o samotě s pocitem bezmoci. Strážci jsou vzati do Duchovního Světa jejich starým Mistrem, Mistrem Maem, aby byli trénováni třemi zesnulými Mistry. Jarrod připravuje bitevní arénu, aby bojoval s R.J.em na smrt. Strážci musí čelit svým strachům, aby získali novou sílu, zatímco Fran zjistí, kdo ve skutečnosti jsou.

651: BAD TO THE BONE (02.06.2008)
651: BAD TO THE BONE CZ titulky

Každý si neustále dělá srandu z Lily, že je příliš hodná. Po boji s Procupongem Lily začne ukazovat svou zlou stránku. Fran ji konfrontuje, když odmítne pomoci svým přátelům, kteří bojují s vlkodlakem a po rvačce Fran zjistí, že Lily byla ovlivněna jednou Porcupongových bodlin.

652: FRIENDS DON'T FADE AWAY (16.06.2008)
652: FRIENDS DON'T FADE AWAY CZ titulky

Vlkodlak, se kterým Casey a Theo bojovali, se ukáže být R.J., jehož Zvířecí Duch se stal nekontrolovatelným kvůli poslednímu boji s Dai Shi. R.J. se naučí spoléhat na své přátele a neutíkat od nich, když má problém. Mezitím je Dai Shi svržen Grizzakou, který odmítne přijímat rozkazy od jakéhokoliv člověka.

653: NO 'I' IN LEADER (21.04.2008)
653: NO 'I' IN LEADER CZ titulky

Nyní, když je R.J. Strážce, Casey má pocit, že R.J. přebírá roli vůdce. Casey se nyní cítí, jako když začal jako učedník v akademii Pai Zhuq. Grizzaka, který vlastní úžasnou sílu Zocato, vypustí dva válečníky ze své zkamenělé armády, aby začali ničit.

654: TRUE FRIENDS, TRUE SPIRITS (30.06.2008)
654: TRUE FRIENDS, TRUE SPIRITS CZ titulky

R.J.ova vlkodlačí strana znovu povstala po hádce Dai Shi a Grizzaky během boje Megazordů, což způsobí, že R.J. obrátí Megazord Pýchy Vlka proti Megazordu Mistra Džungle. Když je sražen, nechtěně zachrání Flita a Flit se chce svému novému příteli odvděčit. Flit byl kdysi člověkem, prokletý Camille a má klíč ke zkrocení šelmy uvnitř R.J.e.

655: PATH OF THE RHINO (07.07.2008)
655: PATH OF THE RHINO CZ titulky

Dominic, R.J.ův starý přítel z Pai Zhuq, přijel do Jungle Karmy. Ostatní tím nejsou nejprve nadšeni, protože se zdá, že nebere věci moc vážně. Hledal svůj důvod v životě, který nyní našel jako Nosorožčí Strážce.

656: DASH FOR THE DAGGER (14.07.2008)
656: DASH FOR THE DAGGER CZ titulky

Jarrod potřebuje Ovládací Dýku, aby se napoji na ohromnou sílu Nosorožčího Nexusu. Dominic má sen, který je ve skutečnosti vzpomínkou na den, kdy mu Mistr Mao dal Ovládací Dýku. Dominic a Theo se vydají ji hledat, ale nejsou jediní, kdo po ní pase. Mezitím ostatní bojují se šíleným Tornádem.

657: RACE TO THE NEXUS (21.07.2008)
657: RACE TO THE NEXUS CZ titulky

S Ovládací Dýkou v rukou, Dai Shi zamíří odemknout Nexus pro sebe, ale má v cestě Vládce. Strážci odmítnou nechat padnout takovou sílu do rukou Vládců nebo Dai Shi. Celý svůj život hledal Dominic svůj osud a nenechá nikoho, aby mu stál v cestě. S pomocí svých přátel je Dominic schopen odemknout sílu Nosorožčího Ocelového Zordu.

658: ARISE THE CRYSTAL EYES (28.07.2008)
658: ARISE THE CRYSTAL EYES CZ titulky

Krystalové Oči mají sílu přivést zpět nechvalně známé Fantomové Šelmy. Naši hrdinové musí získat pět těchto očí, které vlastní Dr. Jenningsová, dříve než Vládcové oživí zlé šelmy. Dr. Jenningsová odmítne dát Oči, které její zesnulý otec hledal celý život. Mezitím Grizzaka vypustí svůj hněv na svět.

659: FEAR AND THE PHANTOMS (04.08.2008)
659: FEAR AND THE PHANTOMS CZ titulky

Lily trénuje neteř Mistra Phanta, Gabby, na taneční soutěž, ale její strach ji drží zkrátka. Fantomové Šelmy byly přivedeny zpět k životu. Dai Shi je nechává prokázat svou loajalitu zajmutím tří Mistrů. Fantomové Šelmy zajmou Mistry a použijí je k vytvoření Duchovních Strážců.

660: BLUE RANGER, TWIN DANGER (11.08.2008)
660: BLUE RANGER, TWIN DANGER CZ titulky

Fantomové Šelmy ovládají Mistry a povolávají Duchovní Strážce. R.J. vyrobí přístroj, který na chvíli zastaví Duchovní Strážce. Theovo dvojče, Lewin, přijede do města a připomene Theovi jejich konflikty. Lewina si spletou s Theem a je zajat Dynamirem a je nyní na Theovi, aby zachránil den.

661: ONE LAST SECOND CHANCE (18.08.2008)
661: ONE LAST SECOND CHANCE CZ titulky

Duchovní Strážci mohou být konec našich hrdinů, pokud se něco nevymyslí. R.J. riskne zničení svého otce přenastavením Drápového Kanónu. Důvěrou ve své instinkty zjistí, že jeho otec byl připraven, pokud by se něco takového stalo. Společně s pomocí svého otce R.J. zachrání ostatní Mistry ze spárů zničení.

662: DON'T BLOW THAT DOUGH (29.09.2008)
662: DON'T BLOW THAT DOUGH CZ titulky

Rin Shi byl poslán, aby upravil monitor Strážců a Strážci jsou vcucnuti do hry, kde hraje barevná uvaděčka Camille. Jsou jim pokládány otázky z minulých událostí na jejich cestě, pokud odpoví špatně, jsou ohroženi zrušením.

663: TIGERS FALL, LIONS RISE (06.10.2008)
663: TIGERS FALL, LIONS RISE CZ titulky

Whiger ukradne část Caseyho Tygřího Ducha a kvůli tomu se Dai Shi stane Králem Fantomových Šelem a ustanoví Camille Generálem Fantomových Šelem, což naštve ostatní. Oslabený ze ztráty svého Ducha, musí Casey povolat všechnu energii, co mu zbyla, aby zůstal naživu, spolu s neočekávanou pomocí mladého studenta.

664: THE SPIRIT OF KINDNESS (13.10.2008)
664: THE SPIRIT OF KINDNESS CZ titulky

Za jeho neschopnost při nezničení Caseyho Dai Shi zbaví Whigera jeho síly a vykáže ho. Casey ukáže svou laskavost Whigerovi i když zrovna bojovali. Whiger rozmýšlí, na které straně by měl být a pomalu mizí. Whiger pomůže Caseymu zachránit své přátele, kteří byli zajati spolu s ostatními lidmi do obřích krysích pastí.

665: MARYL AND THE MONKEYS (20.10.2008)
665: MARYL AND THE MONKEYS CZ titulky

Brousič je poslán Camille, aby ukradl klonovací formuli od chytré a krásné vědkyně, kterou Dominic ochrání a vyvine k ní cit. Dominic se ji snaží vyhrát, ale udělá nějaké přešlapy a vzniknou problémy s důvěrou. Ona má klíč ke zničení několika Brousičů, kteří řádí po městě a dávají Strážcům zabrat. Scorch funguje jako tajný informátor v naději, že naruší plán Camille.

666: TO EARN YOUR STRIPES (27.10.2008)
666: TO EARN YOUR STRIPES CZ titulky

Nastal den, kdy trojice získá své Mistrovské pruhy. Lily a Theo splní test, ale Casey ne, protože neví, co dělá. Scorch a Snapper pošlou tři zbývající Válečníky Fantomových Šelem na Camille. Casey narazí na Jarroda, jak zachrání Camille a začne si myslet, že Jarrod může být stále zachráněn. Ostatní mu nevěří a říkají mu, že vše, na čem záleží, je zničení Dai Shi.

667: PATH OF THE RIGHTEOUS (03.11.2008)
667: PATH OF THE RIGHTEOUS CZ titulky

Ačkoliv nikdo nevěří, že Jarrod stále žije uvnitř Dai Shi, dokonce ani Mistr Mao, Casey statečně vstoupí do paláce Dai Shi, aby zachránil Jarroda. Ve velkolepém boji mezi Dai Shi a Caseym, se Jarrodovi podaří osvobodit se od Dai Shi. Camille pomůže Jarrodovi a Strážcům v úniku před Dai Shi a poražení zbývajících Generálů Fantomových Šelem. Za následování svého srdce Casey dostane své Mistrovské pruhy.

668: NOW THE FINAL FURY (03.11.2008)
668: NOW THE FINAL FURY CZ titulky

Scorch začal novou Válku Šelem s Rin Shi a tři Strážci jdou za Jarrodem a Camille a žádají jejich pomoc. Dom a R.J. jsou přečísleni a tři starší Mistrové přijdou podat pomocnou ruku. Dai Shi otevře portál do Duchovního Světa a oživí všechny své padlé válečníky. Strážci dělají, co mohou v boji se zlem. Jarrod se konečně rozhodne také se k nim přidat. Je na třech vybraných ochráncích, aby zničili Dai Shi navždy.