Strážci
Jason
Zack
Trini
Kimberly
Billy
Tommy
Rocky
Adam
Aisha
Kat
Ninjor

Zordy
Dinozordy
Dračí Zord
Titanus
Bleskozordy
Tygří Zord
Tor
Ninja Zordy
Shogun Zordy
Sokolí Zord

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci
Monstra


Ninja Zordy
Když byly Bleskozordy zničeny Ritem Revoltem, Strážci cestovali do Chrámu síly, kde jim legendární bytost jménem Ninior dala nové síly a nové Ninja Zordy. Ninja Zordy byly Sokol, Medvěd, Žába, Jeřáb, Vlk a Opice. tyto Zordy používaly mazanost a prohnanost ninjů namísto brutální síly. Pět z nich se mohlo spojit do Ninja Megazordu. Sokol se připojil k jeho zádům, aby vytvořil Ninja Mega Sokolí Zord. Když byl Sokolí Zord zajmut Kat a dán Zeddovi, ostatní Zordy byly práceneschopný. Se Sokolem zpět, byly Ninja Zordy zpět v akci, ale brzy byly opět ztraceny, když byl převrácen čas na Zemi a síly Strážců byly ztraceny.
 

Opičí Ninja Zord
Opičí Ninja Zord je třetím Zordem Červeného Strážce. Je podobný Bleskozordu Červeného Draka v Bojovém Módu a jako jediný Ninja Zord stojí na dvou nohách. V boji používá dvojité ninja meče a tvoří pravou ruku Ninja Megazordu.

Poprvé viděn v "Hledání Ninjy, část 3"
 

Vlčí Ninja Zord
Vlčí Ninja Zord je třetím Zordem Modrého Strážce. Když bojuje sám, smotá se do kluba a zasahuje nepřátele svým ocasem. Má také oslepující rychlost a mrštnost. Tvoří levou ruku Ninja Megazordu.

Poprvé viděn v "Hledání Ninjy, část 3"
 


 
Žabí Ninja Zord
Žabí Ninja Zord je třetím Zordem Černého Strážce. Když je sám, může dýchat oheň a vypustit několik menších žab, které přilnou na cíl a produkují elektrický šok. Tvoří nohy Ninja Megazordu.

Poprvé viděn v "Hledání Ninjy, část 3"

Medvědí Ninja Zord
Medvědí Ninja Zord je třetím Zordem Žlutého Strážce. Když bojuje sám, může vytvořit masivní zemětřesení dupnutím do země, nebo střílet energetické paprsky z očí. Tvoří tělo Ninja Megazordu.

Poprvé viděn v "Hledání Ninjy, část 3"
 


 
Jeřábí Ninja Zord
Jeřábí Ninja Zord je třetím Zordem Růžového Strážce. Samotný může střílet lasery ze svých křídel. Jeřábí Ninja Zord tvoří hlavu Ninja Megazordu.

Poprvé viděn v "Hledání Ninjy, část 3"

Ninja Megazord
Ninja Megazord je kombinací Medvědího, Jeřábího, Vlčího, Žabího a Opičího Ninja Zordu. Vybavený svými Silo Rukavicemi může uštědřit super nabité údery. Jeho hlavní silou je jeho rychlost.

Poprvé viděn v "Hledání Ninjy, část 3"