Strážci
Troy
Noah
Jake
Gia
Emma
Orion

Zordy
Nebeská Loď
Legendární Zordy
K-Rex
Gosei Mechazordy
Gosei Velitelská Loď

Arzenál
Zbraně/Výbava
Strážcovské Klíče
Síly

Spojenci
Protivníci
Monstra

Celé jméno: Noah Carver
Označení Strážce: Modrý Super Mega Strážce, Modrý Mega Strážce, Modrý Ultra Mega Strážce
Zbraně: Super Mega Blaster, Super Mega Meč, Mega Blaster, Žraločí Kuše, Ultra Meč
Příslušenství: Legendární Morfér, Strážcovské Klíče, Gosei Morfér, Silo Karty
Zordy:Super Mega Tryskový Zord,Gosei Žraločí Mechazord,Zordy Mořských Bratrů,Žraločí Ultra Zord
 
Noah je možná technický šprt, ale svým rozumem je účinnou zbraní proti všem hrozbám. Co postrádá po fyzické stránce, nahrazuje síla jeho vědomostí a spolu se svým nejlepším přítelem Jakem po boku tvoří perfektní tým. Noaha nezajímá, že se nikdy nestane králem maturitního plesu. Více ho zajímá, jak použít svůj intelekt ke změně světa. Boj nepatří mezi jeho hlavní aktivity, ale to neznamená, že v tom není dobrý.

Poté, co se Noah vrátil do Velína po odstraění hrozby X-Borgů ve škole, obdržel od Goseie Super Mega Morfér, který mu umožňuje morfovat do Super Mega Módu a také do Legendárního Módu, který mu umožňuje morfovat ve Strážce z minulosti, přítomnosti, budoucnosti, jiných dimenzí a planet, aby mohl bojovat proti členu mimozemské královské rodiny, princovi Vekarovi a armádě pod jeho velením. S těmito silami přichází i zbrusu nové zbraně a Zordy, které má jako Modrý Strážce k dispozici.

Noah dokázal zlepšit své bojové schopnosti natolik, že byl sám schopen porazit válečníka Armády, Arguse. Noah také sám porazil Skatanu v souboji na meče. Když Transvodník vyměnil jeho tělo s Jakovým, Noah vynalezl Super Mega Kanón, aby porazil Transvodníka a Želvoliniho s pomocí svého týmu.