Mighty Morphin Pink
Aftershock
Soul of the Dragon

 


 
Boom! Studios - Mighty Morphin Power Rangers
2016-2019
| ?? čísel
Morfujeme! Mighty Morphin Power Rangers debutují u BOOM! Studios. Po úniku z Ritiny moci se Tommy Oliver, Zelený Strážce, přidá ke zbytku Strážců Vesmíru v boji proti jejím nekonečným zlým plánům. Jakýkoli náznak normálního života pro Tommyho zmizel, ale s nově nalezenou rodinou je i naděje pro lepší budoucnost.
 

 

 
Boom! Studios - Mighty Morphin Power Rangers Pink
2016-2017 | 6 čísel
Kimberly odešla od Strážců Vesmíru, aby se stala profesionální gymnastkou, ale Zordon ji povolá zpátky na jednu poslední misi, aby ochránila úbočí, kde leží dlouho zapomenutý starodávný zlý Zord. Kimberly musí oprášit své dovednosti a vůbec poprvé vést svůj vlastní tým!
 

 

 
Boom! Studios - Justice League - Mighty Morphin Power Rangers
2017 | 6 čísel
Lord Zedd útočí na Velín s armádou formelínů. Při pokusu zastavit je, je zničena teleportační sekvence. To způsobí chybu a teleportuje Strážce Vesmíru, Lorda Zedda a formelíny do jiné dimenze a ocitnou se ve světě, kde supersilní bohové a zahalení ochránci spravedlnosti jsou každodenní rutinou a zlosyni jsou ještě více monstrózní, než jaké kdy vytvořili Rita, nebo Zedd.

 
Boom! Studios - Power Rangers: Aftershock
2017 | 1 číslo
Originální zbrusu nový, explozivní příběh pokračuje tam, kde skončil film. Podívejte se na film, poté se ponořte hluboko do dalších dobrodružství Jasona, Kimberly, Trini, Zacka a Billyho!
 

 
Boom! Studios - Go Go Power Rangers
2017 - 2019 | ?? čísel
Nikdy předtím nevyřčený osobní příběh toho, co se stalo 
Jasonovi, Kim, Trini, Zackovi a Billymu dny poté, co se poprvé stali Strážci Vesmíru. Bojovat se zlem je těžké, ale přežít střední školu může být ještě těžší - vítejte ve skutečném životě v Andělském Háji.
 

 

Boom! Studios - Power Rangers: Soul of the Dragon
2018 | 1 číslo
Po Dimenzích v nebezpečí se Tommy Oliver odprostil od role Strážce Vesmíru a nechal S.P.D. Strážce bránit svět. Naneštěstí pro něj se pohřešuje jeho syn a on musí objevit věci ze své minulosti a spojit se s překvapivými spojenci, aby ho našel a přivedl v pořádku domů.
 


 
Boom! Studios - Power Rangers: The Psycho Path
2019 | 1 číslo
Zvlověstní Psycho Strážci jsou znovu oživeni s ještě většími schopnostmi, když konfrontují Androse, bývalého Červeného Vesmírného Strážce, a Karone, bývalou Růžovou Galaktickou Strážkyni, v boji, který by mohl rozhodnout osud vesmíru.