Hamilton Comics
Marvel Comics
Image Comics
Valiant Comics
DS Sticker Collections
Jiri Models
DK Readers
Bandai
Egmont ČR
Papercutz

Boom! Studios

 


 


 

 

 

 

Mighty Morphin Power Rangers
1995 - 1996 | 7 Komiksů
Série Strážců Vesmíru popisující zápolení proti Lordu Zeddovi a jaho intrikám na ovládnutí Země.


 

 

Mighty Morphin Power Rangers: Ninja Rangers
1995 - 1996 | 5 Komiksů
Série příběhů zaměřená výhradně na Ninja Strážce a ne plně morfovné Strážce Vesmíru. Komiks vycházel jako oboustranný komiks, kdy z druhé strany začínal příběh VR Vojáků. Na poslední díl této série přímo navazuje komiks o Maskovaném Jezdci.


 

 

VR Troopers
1995 - 1996 | 5 Komiksů
Obrněné trio skládající se z Ryana
Steela, Kaitlin Star a J.B. Reese, VR Vojáci byli rekrutování a vytvořeni profesorem Horatiem Hartem, aby bojovali s Grimlordovými jednotkami, který chce přivést své zlé jednotky z virtuálního svět do skutečného, aby ho mohl ovládnout.


 

 

MIGHTY MORPHIN POWER RANGERS THE MOVIE (24.11.1995)
Komiksová adaptace filmového zpracování Strážců Vesmíru, která za svou předlohu bere první film Strážců Vesmíru až na pár drobnějších vyjímek a změn.

MASKED RIDER #1 (01.04.1996)
Hrabě Dregon umístí planety požírající monstrum na Edenoi a zároveň pošle monstrum jménem Nosorožcosaur na Zemi. Dex je nucen vybrat si, kterou planetu chránit, ale pomůžou mu Ninja Strážci, kteří jsou na výletě v Leawoodu. Ninja Strážci porazí Nosorožcosaura, zatímco Dex zachrání Edenoi. Příběh končí tím, jak Dex vezme Strážce, aby se seznámili s jeho pozemskou rodinou, Stewartovými.