Strážci
Kimberly
Zack
Trini
Serge
Britt

Zordy

Arzenál
Zbraně/Výbava
Vozidla

Spojenci
Protivníci


Bleskozord Ohnivého Ptáka
Kdysi Bleskozord Růžové Strážkyně, nyní součást Goldarova válečného Zordu, Typhonise. Byl natolik opraven, že ho Kimberly byla schopna odpojit od Typhonis Megazordu a použít v boji proti Vertovi.

Poprvé viděn v "Vzpoura, část 3"
 

Typhonis Megazord
Typhonis Megazord je Goldarův válečný Zord. Je poháněn ukradeným Mečem Světla a tvořen kusy z Blesko Megazordu, Bílého Tygřího Zordu a Cyclopsise. Noví Strážci Vesmíru byli schopni nad ním převzít kontrolu a použít ho na pomoc Strážcům Vesmíru před zničením od Serpentery. Hlava pochází z Cyclopsise, levou ruku tvoří z části Bleskozord Červeného Draka a Cyclopsise. Pravá ruka pochází z Bílého Tygřího Zordu. Tělo je tvořeno Bleskozordy Lva a Ohnivého Ptáka. Pravou nohu tvoří Bleskozord Jednorožce a levou noha Cyclopsise. Po boji se Serpenterou a záchraně Strážců Vesmíru byl Zord umístěn do Velíne spolu se Zeo Zordy.

Poprvé viděn v "Mighty Morphin Power Rangers: Pink, číslo 2"
 

Titanus
První z přepravních Zordů Strážců Vesmíru a jeden ze dvou posledních rezervních Zordů, které mohly pomoct Strážcům. Byl pilotován Trini a mohl se spojit s Torem a Typhonis Megazordem k utvoření Typhonis Ultrazordu.

Poprvé viděn v "Gung Ho!"
 

Tor
Druhý z přepravních Zordů Strážců Vesmíru a jeden ze dvou posledních rezervních Zordů, které mohly pomoct Strážcům. Byl pilotován Zackem a mohl se spojit s Torem a Typhonis Megazordem k utvoření Typhonis Ultrazordu.

Poprvé viděn v "Monstrum Globálních Proporcí"
 

Typhonis Ultrazord
Spojení Typhonis Megazordu, Titána a Tora, které pomohlo dostat se novým Strážcům na planetu Orulind, kde se utkal se Serpenterou, aby zachránil Strážce Vesmíru.

Poprvé viděn v "Mighty Morphin Power Rangers: Pink, číslo 6"
 

Ninja Mega Sokolí Zord
Strážci Vesmíru přiletěli v Ninja Mega Sokolím Zordu na planetu Orulind, ale byla to past nachystána Lordem Zeddem a Ritou Repulsou. Funkce Ninja Mega Sokolího Zordu byly narušeny rušičkou Serpentery. Byl zachráněn Typhonis Ultrazordem a dokázal dostat Strážce Vesmíru zpět na Zemi.

Poprvé viděn v "Hledání Ninjy, část 3"