Strážci
Delphine
Aurico
Cestro
Corcus
Tideus

Zordy
Bojové Borgy
Shogun Zordy
Sokolí Zord

Arzenál
Zbraně/Výbava

Spojenci
Protivníci
Monstra 

Hydro Žer

Hydro Žer je hlavním protivníkem Mimozemských Strážců. Zedd ho přivolal na Zemi, aby se zbavil Mimozemských Strážců vysátím vody po celé Zemi se svoji silou dehydratace. Hdyro Žer byl zničen Mimozemskými Strážcemi.

Poprvé viděn v "Jak Zasít Zlo"


 
Mistr Ohava
Mistr Ohava je jedním z největších zel v galaxii. Navštívil svou dceru Ritu a přivezl sebou speciální potravu pro Tengy, která zvýšila jejich sílu. vytvořil také Globbora, který vysál Ninjorovu sílu a málem zničil Strážce Vesmíru. Mistr Ohava také získal Zeo Krystal, o který ale přišel, když Strážci našli tajné uložení Zordů poté co je Globbor zneprovoznil. Mistr Ohava byl zničen Zordonovou vlnou energie v Power Rangers In Space.

Poprvé viděn v "Mistr Ohava a Metalické Brnění, část 1"


 
Lord Zedd
Znechucen Ritinými pokusy o ovládnutí Země, Zedd sám přišel na Měsíc, aby se zbavil Rity a udělal si všechnu práci sám, ale byl také neúspěšný. Rita si našla cestu zpět do paláce, a dostala Zedda pod kouzlo lásky. Vzali se a pokračovali v neúspěších v ovládnutí Země. Nakonec byl změněn společně s Ritou v hodnýho Zordonovou vlnou energie v Power Rangers In Space. Dostal také lidský vzhled.

Poprvé viděn v "Vzpoura, část 1"


 
Rita Repulsa
Obávaná čarodějnice, Rita se snaží dobýt vše na dohled. když byla propuštěna z vězení, do kterého ji zavřel Zordon v posledním souboji, zkusila se svou posádkou dobýt Zemi. Rita neměla štěstí a byla porážena Strážci znova a znova. Nakonec byla změněna v hodnou Zordonovou vlnou energie v Power Rangers In Space. Později se ukázala jako vládkyně všech kouzelných bytostí jménem Mystická Matka v Power Rangers Mystic Force.

Poprvé viděna v "Den Zrození"


 
Goldar
Goldar je Ritiným nejlepším válečníkem. Často doprovází monstra do Andělského Háje a drží se v bojích proti Strážcům. Když Lord Zedd přicestoval na Měsíc, byla Goldarovi vrácena jeho křídla. Goldar byl zničen Zordonovou vlnou energie v Power Rangers In Space.

Poprvé viděn v "Den Zrození"


 
Rito Revolto
Zeddem nevítaný host v paláci na Měsíci, Rito se zastavil, aby navštívil svou sestru Ritu. Od chvíle kdy zničil Bleskozordy a Síly Strážců neudělal nic správně a stal se tak pravidelnou příteží svého švagra Lorda Zedda, nejvíce však, když mu říkal Ed. Jako svatební dar přinesl Zeddovi a Ritě Tenga Válečníky a Vampíří monstrum. Rito byl zničen Zordonovou vlnou energie v Power Rangers In Space.

Poprvé viděn v "Hledání Ninjy, část 1"


 
Squatt
Ritiny dva přitroublí posluhovači, kteří se snaží udělat, co jen můžou, aby pomohli své císařovně ve válce se Strážci Vesmíru, ale většinou všechno pokazí. Oba byli zničeni Zordonovou vlnou energie v Power Rangers In Space.

Poprvé viděn v "Den Zrození"
 


 
Baboo
Ritiny dva přitroublí posluhovači, kteří se snaží udělat, co jen můžou, aby pomohli své císařovně ve válce se Strážci Vesmíru, ale většinou všechno pokazí. Oba byli zničeni Zordonovou vlnou energie v Power Rangers In Space.

Poprvé viděn v "Den Zrození"


 
Finster
Finster je částěčně kouzelník, částečně vědec. Vyráběl pro Ritu Formelíny a monstra stejně tak jako technická zařízení. Finster byl bezstarostný a mírný a dobře naladěný. Byl zničen Zordonovou vlnou energie v Power Rangers In Space.

Poprvé viděn v "Den Zrození"


 
Tenga Válečníci
Tengové jsou vraní humanoidní bytosti, kteří jsou posíláni na Zemi Ritou a Zeddem, aby bojovali se Strážci Vesmíru. Tengové létají na dlouhé vzdálenosti, jsou velmi silní a neústupný. Když Mistr Ohava přijel na Měsíc se speciálním krmivem, kterým nakrmil Tengy, aby zvýšil jejich sílu a odolnost, Strážci je mohli porazit pouze s Metalickým Brněním.

Poprvé viděni v "Hledání Ninjy, část 1"